Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Oldalsó járólap csíkot le...

Oldalsó járólap csíkot le tudom festeni valamivel ami bírja a felmosást? Mivel? Csak az alja van újra rakva, az alsót tolták neki a szélsőnek.

Figyelt kérdés
[link]

#ragasztás #rá valamit?
2014. okt. 9. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

én a helyedben levenném és tennék a helyére másikat, ami illik az új járólaphoz


a levételnél meg kell karcolni az oldallapokat a találkozási vonalon, hogy megfelelő helyen törjön, mert most be van ékelve. A új járólap kitámasztja az alját a régi oldallapoknak


ha csak úgy levésed akkor sérülhet az új járólap, ezért kell megkarcolni, hogy ott törjön, ahol van. ha marad egy kicsi akkor szilánkos kiállás, akkor az új oldallapot tedd magasabbra és fúgázd ki, és lesz egy függőleges fúga csík körben


lehet kísérletezni kővágó flexkorongal is beflexelni kicsit az oldallap alját, a megfelelő törési vonal kiképzésére.


én úgy csinálom az oldalszegélyt egyébként, hogy a vakolatot kimarom és a szegély a fal síkjában lesz.


no ez már luxus ám

2014. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!