Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » SZUPER-KROMOFÁG, ami régi,...

SZUPER-KROMOFÁG, ami régi, kocsonyás lett, mivel tudom felhígítani?

Figyelt kérdés
benzin, aroma-hígító és nitro-hígítóm van. Fogadjunk lakkbenzinnel, ami nincs.

#SZUPER-KROMOFÁG
2014. szept. 16. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel. De azt javaslom hogy becsüld meg , mert ez a fajta be van tiltva ,igaz kromofág néven forgalmaznak egy löttyöt de az szart se ér. Festettem a kocsimat , es kapott egy kicsit a szélvédö is . Bekentem én ezzel a szutyokkal, megy valami festékzabáló géllel is . Lestem is órákat hátha csinál valamit , de semmi. Végül mosogató dörzsikével kellett neki besegiteni .
2014. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmivel nem tudod, pontosabban azzal tudnád, ami a kromofág lényege a benzol, de az feltehetően elpárolgott. Kend fel úgy, ahogy van.
2014. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nitrohígítóval rá lehet segíteni, a lekkbenzin viszont semlegesíti a kromofágot. Azt véletlenül se használj, csak végső lemosásra vagy ha olyan helyre csöppen ahova nem kellett volna. Sajnos a paraffin túlteng, de még így is jobb mint a mai EU-szabvány. Nekem az utolsó napon sikerült megmenteni 12 üveggel. Nagy kincs!
2014. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meleg vizbe tedd,és akkor változik az állaga .
2014. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, ez eszembe sem jutott. Beütött a hideg, ilyenkor a paraffin bedermeszti.
2014. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2014. szept. 17. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!