Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy 50 nm körüli lakás teljes...

Egy 50 nm körüli lakás teljes kifestése (csak festés, burkolás, faljavítás nem kell) mennyibe kerülhet? 1500/nm körüli árakat olvasok, szerintem az irreálisan sok. Meg lehet valahogy oldatni szakemberrel olcsóbban?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez a számlás ár a normakönyv szerint. Telefonon senki nem fog neked "fekete" árakat adni, hogy aztán utólag számlát reklamálj, ő meg az 50%-ot befizesse adóba. Valójában ~800-1000 Ft anyaggal a 2x-i átfestés és ebben a lyukak kigipszelése, fóliatakarás, takarítás is benne van és ez még mindig középár. A kontárok, "románok" 500-ért is megcsinálják, de ott lesznek 3 hétig 3 nap helyett, nem fognak takarítani, és lehet, hogy csak 1 réteget nyomnak. A radiátor mögött el fogják sumákolni, snejdolni meg képtelenek élesen vagy egyáltalán rendesen eloszlatni az anyagot...
2014. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előtte életemben nem festettem sem én sem édesapám, de olyan gyönyörűen kifestettük mi magunk a lakást, hogy öröm volt nézni. Igaz ráment 3-4 nap, de a festőhenger, fólia, festék, szegélyléceken kívül nem kellett megfizetni az ugyan ennyibe kerülő munkadíjat.
2014. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!