Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen szakembert hívjak a...

Milyen szakembert hívjak a zuhanykabin cseréjéhez?

Figyelt kérdés
Csak a kabint kellene kicserélni, a zuhanytálcát nem.
2014. jan. 23. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

A kettőt együtt cseréltesd ki, többet nyersz vele.


Bemész egy Szaküzletbe, ahol csempe és szanitwer van, és kérsz az eladótól egy Ravak-os szakember elérhetőséget.Náluk van ilyen szolgáltatás de nem olcsó.Ezt tudnod kell.

2014. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*A kettőt együtt cseréltesd ki, többet nyersz vele. Főleg ha a víz a tálca alá is folyt és áll a penész alatta.
2014. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy magára valamit is adó hideg burkolónak meg kéne csinálni.
2014. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
3 Ha mekkmesteri munkát akarsz akkor igen:D Ha profit akarsz, akkor fordulsz ahhoz akihez kell:D
2014. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. jan. 23. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

[link]


Nincs mit:)

2014. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

4-es: Egy burkoló is lehet szakember aki mindenhez ért.

Kár hogy ide azok is írhatnak akik értenek ugyan valamihez, de nem viselik el azt, ha nem csak az ő javaslatuk az egyetlen létező megoldás.

2014. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

7 Ha nincsenek rendben az idegeid, akkor ne próbáld más emberre vetíteni a te problémádat.


Egy mekkmester úgyanúgy elkéri az árat, mint egy szakember, csak míg a szaki tökéletesen tudja a dolgát, addig mekkmester barátunknak a szerencsére kell biznia magát:D

2014. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

találkoztam én már olyan szakembernek nevezett egyénnel aki olyan buta volt, hogy az orrát sem tudta segítség nélkül kifújni. ja , és a cégéren kint virít a "Mester" felirat.

Ezt azért írtam le, hogy az még nem garancia semmire hogy valaki nagy szaki hírében áll. Sőt. Tapasztalataim szerint azok nyúlják le legjobban az embereket. Tisztelet a kivételnek. de visszakanyarodva az eredeti kérdéshez. Ma már szinte követelmény egy adott szakmán kívűl máshoz is érteni egy mesterembernek. legalábbis ami a rokonszakmákat illeti. ezért írtam, hogy egy burkolótól elvárható az ilyen munka.

Az idegeim pedig rendben vannak !!

2014. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az egy külön szakma.
2014. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!