Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panelban nyílászáró csere...

Panelban nyílászáró csere mekkora felfordulással, kosszal jár?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Minimális kosszal, annyi hogy érdemes letakarni a közelben lévő fontosabb holmikat.

Nálunk panelprogramnál jöttek 3-an kivették a régit, már cserélték is az újra, az egész nem tartott 35perc nél tovább.

2013. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Az egész lakásban lesz csere, akkor nem kell szálló porral, meg egy hetes takarítással számolni? :)


Bocsi a kategóriáért, csak itt jönnek leggyorsabban a válaszok :)

2013. jún. 28. 18:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmi, a régi ablak tokjának a helyét körbe nyomják purhabbal és utána felrakják az újat, ezek tiszta műveletek
2013. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg jó esetben becsavarozzák 4-6-8 csavarral.
2013. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Némi kőműves után javitásra azért szükség lesz .
2013. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kicseréltettük, bár nem panelben, hanem téglában. Megmondom őszintén, függ attól is, ki csinálja. Nálunk barbár munkát végeztek, győzte a kőműves rendbe hozni utána. Viszont a szomszéd egy másik brigáddal csináltatta, ott alig volt kosz és javítani való.

Azért jó, ha letakarod a bútorokat, az ablak közeléből eltávolítasz mindent.

2013. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
attol függ ki csinálja.szállo por lessz!ha első csere és rá van vakolva akkor az is lehullhat idább-odább.
2013. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mi csak az egyik szobában cseréltettünk, mert a konyhában és a fürdőben már korábban (a felújítás alatt) megvolt a művelet, valamint a nappaliban hagytuk a régit, sajna nem volt kedvem 3 kilót elpöckölni rá.


nos, mivel riogattak az ismerősök a kosszal, így a festéseknél használt takarófóliával becsomagoltam a szobát, a bútorokat. így csak a laminált parkettát kellett párszor felmosni mire teljesen portalan lett.


el sem merem képzelni, hogy a nappaliban mekkora gané lesz egyszer, ha cseréltetünk. lévén, h duplaszárnyú, erkélyajtóval megspékelt ablakocskám van. :)

2013. jún. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kész vagyunk, nagyjából :) egyik szobával már végeztem a takarítással is :) Takarófóliáztam én is mindent, tégla lakáshoz képest viszont tényleg elenyésző a kosz :) Esetleg tipp az ablakra ragasztott matricák eltávolítására? :) (áztatás nem működik, csak a felső réteget szedte le) Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 1. 14:38
 10/12 anonim válasza:
Nekem lejött a Clin-nel az összes matrica
2013. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!