Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Zsindelyes palatető szigetelés...

Zsindelyes palatető szigetelés mennyire bevált technológia manapság?

Figyelt kérdés

Szüleim palatetős házban laknak, az utóbbi időben nagyobb eső után előfordult, hogy beázott. Most már csak kész tények előtt álltam, hogy felfogadtak egy brigádot, aki lefedi ezzel az anyaggal. Nem akartam kedvük szegni, de én nagyon nem bízom ebben. Mi a véleményetek róla?

Köszönöm!


tegnapelőtt 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

A palára ragasztott zsindely arra lesz jó, hogy pár év múlva még drágább legyen a teljes tetőcsere (2x több veszélyes hulladékot kell elvitetned).


Amelyik ács egy kicsit is lelkiismeretesebb, az visszautasítja ezt a kókler megoldást.

tegnapelőtt 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kapitalizmus bája, hogy mindenre ban vállalkozó.


a palatető legegyszerűbb felújítása, beázásmentesítése a ragasztható zsindely...


az ő házuk, azt tesznek vele, ami szerintük még megfizethető. Inkább dícsérni kell, kedves szavakkal...ez a békesség alapja. Aztán majd az örökös lebontja.

tegnap 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!