Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mészfesték lehet vagy diszperzit?

Mészfesték lehet vagy diszperzit?

Figyelt kérdés
Nem igazán fogja meg a kezem ha végigsimítom a felületén, lehet hogy diszpi? Viszont át kellene festenem a garàzst. Gond lehet ha mészfestékre diszperzittel, vagy fordítva gurítom át?
tegnap 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, mindkettő problémás.
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jó a mészfesték akkor nem fogod észrevenni a különbséget kézzel.

Én festettem sima diszperzitre mészfestékkel, 1 éve van a fürdőszobában és nincs semmi baj vele. Fordítva is csináltam már másik helységben, és abból se lett baj.

tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mèszfestèkbe egy csomó diszperzit van, azèrt nincs gond sztem.

A normál meszelès azèrt felismerhető, ott nem mindegy mire mit, egyik irányba kedobja.

ma 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Talán mintha kicsit csillogósabb, csúszósabb lenne simításra, ujjamat ha végighúzom kicsit megfogja. Két éve lett átgurítva kb. Akkor valószínű mészfesték lesz.
ma 06:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!