Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Most vásároltunk házat,...

Most vásároltunk házat, melynek ezt a részét szépen elrejtették bútorokkal, matraccal (vizesedés). Komoly a probléma vagy egyszerűen megoldható? (Csatolt képek)

Figyelt kérdés

A ház pince + 1. emeletből áll, szóval a földszinten van a pince, minimális

része a föld alatt van és pont az a fal vizesedik. Máshol sehol nem találtunk sem penészt, sem vizesedést, a pince többi fala is teljesen száraz.


Egyébként nemsokára felújítás indul a házon, fal kivevés, nyílászáró stb.

A vizesedés miatt problémánk lehet a felújítással?


[link]


ma 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb a vizesedést valahogy meg kell szüntetni. Hívj szakembert.
ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszolónak igaza van, mindenképp első a vizesedés megszüntetése, ha így marad egyből le fogja dobni a vakolatot, illetve penészedni fog egy idő után.
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
járda kellene oda hogy ne folyjon a víz a házfal tövéhez
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kis pénz lesz megoldani mondhatni gáz az egész.
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még most csináljátok meg az utólagos vízszigetelést, akkor talán menthető a dolog. Addig bele se kezdjetek másba. Ismerősöm ilyenekkel foglalkozik, ügyfél vett egy szépen felújított házat aztán kiderült, hogy lehet bontani mindent. Új falburkolatok, új fürdő, horror pénz.
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vásárlás előtt ez nem derült ki mivel sumákoltak pénzt is követelhetsz vissza.
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy akkora gáz, azért írtam (1-es vagyok) hogy hívj szakembert.

Gyerekkoromban -jó régen- a pincénkben fél méteres víz volt, azt is megoldották valami "teknőszigeteléssel". Most már vannak sokkal modernebb lehetőségek is.

ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hívok szakembert, de nem gondolom én sem olyan vészesnek, mivel 1 falról van szó és ez 40 év alatt ázott ennyit, ha én most elkezdek kapkodni, hogy megoldjam 1 hét alatt, nem leszek előrébb.

Köszönöm a tanácsokat!

ma 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!