Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire okés kétoldalú...

Mennyire okés kétoldalú ragasztóval rögzíteni a falra kábelcsatornát?

Figyelt kérdés
2x3cm-es, másfél méteres csatornát néztem ki, kb 5 kábelt kellene vinnie, függőlegesen, de oldalt szállnának ki a kábelek, szóval "emelnék" is azt valamilyen szinten. A falban pont ott futnak a túlsó szoba lámpájának kábelei. Ha erős kétoldalú ragasztót teszek a hátára végig, és azt letisztított, egyenletesen festett falra teszem fel, nem párás környezetben, tartani fog? Esetleg vannak más opcióim?
tegnap 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én olyan kétoldalú ragasztót még nem találtam ami évekig megtart valamit a falon aminek súlya van. Oké a kábelcsatorna nem nehéz, de ha telepakolod azzal az 5 kábellel amiről nem derült ki milyen vastag, de nem is érdekes mert súlya lesz bőven, így is. A falról sem derült ki milyen festék van, lehet azzal együtt fog lerepülni onnan. Ezeket fixen kéne rögzíteni. Ha tudod hogy a falban hol fut pontosan a kábel akkor felette vagy alatta kéne pár helyen megfúrnod és rendesen legalább tiplivel odarögzíteni normálisan, mert ennek így lesz értelme. Munkahelyemen például csempére raktak fel ugyanígy kábelcsatornát és még üres volt amikor másnap az egész a földön volt, előtte minden alaposan meg lett tisztítva, semmi pára nem volt bent, semmi, és mégis leesett, és valami 3M-es ragasztót használtak ami nem egy gagyi fos.

Az én fürdőszobámba a bojler tápkábele egészen a padlótól ment felfelé, én ugyanígy kétoldalassal ragasztottam oda egy csatornát hogy legalább esztétikusan nézzen ki, nem sok értelme volt mert pár nap után ledobta.

tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan kabelcsatornat is, amin gyarilag rajta van a ragasztas, sose volt gondom veluk.
tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!