Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Beazas eseten milyen szakember...

Beazas eseten milyen szakembert kell hivni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csaladi hazban elunk es ugy nez ki, mintha a konyhaban a plafonnal egy pici reszen elazott volna a fal. Nem tudjuk mi a baj, eloszor peneszre gondoltam, de konkretan a semmibol egy nap alatt lett egy tenyernyi barnas folt,igy szerintem ez sajnos azas lesz.

Talan a tetovel van valami, de most igy kivulrol semmi nem latszik.

Soha nem tortent meg velunk ilyen. Kit kene hivni?


szept. 15. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetőfedőt,ácsot.
szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetőfedőt, de ha hirdetésből hívod, elég sok kókler van közöttük. Aki meg profi, az nem biztos hogy kijön egy beázásért.


A padláson körülnéztetek már? Ha látjátok, hol ázott át, talán meg tudjátok oldani a rés kitömésével, vagy a cserép igazításával.

szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
AZért lehet jó lenne felmennétek és megnéznétek mi a hiba, mert lehet csak megkell igazítani 1-2 cserepet .
szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudunk felmenni. Csak a teton keresztul egy picike ajton lehet bejutni a padlasra, en rettegek felmaszni oda, a ferjem meg konkretan nem fer be.

Tudom, ciki 🥲

szept. 16. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de aki családi házban lakik, annak a tető karbantartása fontos, szembe kell nézni a félelmekkel. Ha kihívtok valakit hirdetésből, aki rögtön ráér, az komoly pénzeket akaszt le, és általában cigány epítőipari maffiózók hirdetik magukat ezen a területen. Én ezt tapasztaltam legalabbis, de sokan mások is. Hozzaértő tetőfedők, ácsok hónapokra előre be vannak táblázva.


Inkább hívjatok rokont, ismerőst, aki nem tériszonyos, hogy nézze meg a padlást, miért ázhat.

szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!