Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Két helyen elrepedt a mostani...

Két helyen elrepedt a mostani wc csésze és kell venni egy újat, de mi még sosem vettünk ilyet és nem tudjuk, hogy mi a pálya! A jelenlegi wc alsó kifolyású, laposöblítésű, Alföldi márkájú. Akkor a vásárolandó is ugyanilyen legyen? Kérdések még ⬇️

Figyelt kérdés

A márkanév ebben az esetben jobb minőséget garantál?

Kapható új wc csésze kb 15 ezerért és kb 30 ezer forintért is.

Ezek között van minőségbeli különbség?

Kérem, aki ért ehhez, írjon.

Érdemes a drágábbat megvenni?


(Láttam, hogy vannak sokkal magasabb áron is.)


Nem mi fogjuk beépíteni, hanem vízvezeték szerelő, de az alkatrészeket mi vennénk meg.



aug. 27. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az Alföldi jó márka. Az alsó kifolyásúnál fontos szempont, hogy rövid, vagy nyújtott-e a csésze. Rövid: [link]

Nyújtott: [link]

aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ha Alföldi és elrepedt, akkor az valószínűleg egy török import, koppintott Alföldi volt. Az eredeti magyarokra nem jellemző a repedés.
aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi. A repedéseket én csináltam. Nem direkt.
aug. 27. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
De a török Alföldi koppintás sokkal rosszabb minőségű mint a magyar.
aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Végül is mindegy a kérdés szempontjából, mivel újat kell venni.

Hol tudom ellenőrizni, hogy valódi vagy hamisítvány-e?

aug. 28. 02:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha Made in Hungary van rajta akkor magyar.
aug. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt hol tüntették fel? Azt majd akkor tudjuk megnézni, amikor ki lesz cserélve a jelenlegi az újra? Valahol az alján van a szöveg?
aug. 29. 11:30
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma lett eltávolítva az eddig használt vécécsésze. Megnéztem az alját, nem láttam azon, hogy Made in Hungary. Az újat is megnéztem, arra is csak annyi van írva, hogy Alföldi. Az újon volt egy leszedendő biléta, rajta áll, hogy Made in Hungary, de nem volt rányomtatva vagy beleégetve a kerámiára/ba. Nem tudtam, hogy így csinálják.
aug. 30. 18:49
 9/12 anonim ***** válasza:
De a magyar Alföldiekkel nem szokott baj lenni nekem 5 éves wcim és 9 éves mosdóim vannak, még hibátlan repedésmentes újszerű állapotban vannak.
aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezt a házat örököltük és az biztos, hogy az adott wc csésze 20 évnél régebbi volt. Bár nem tudom, hogy az jó életkornak számít-e.

Írtam, hogy én csináltam egy ostobaságot, amiatt repedt el. Szerintem még bírta volna.

aug. 30. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!