Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Zuhanykabin üveg ajtaját...

Zuhanykabin üveg ajtaját (ilyen kerekeken guruló elhúzható) mivel helyettesítném?

Figyelt kérdés

Két hete cserélt zuhany kabin egyik üveg ajtaja összetört.


Külön kapni ajtót nem igazán lehet. Nem lenne feltétlenül muszáj, hogy átlátszó legyen mit az üveg.


Egysíkú, nem íves vagy hasonló.


Az is opció, hogy fúrható legyen a görgökkel szeretném vissza szerelni.



júl. 31. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vehetsz plexi vagy polikarbonát lapot.

[link]

[link]

Vagy tehetsz bele ideiglenesen valami fóliát, textil féleséget. Ez lehet egy zuhanyfüggöny is ráfeszítve a keretre vagy vehetsz víztiszta ponyvát (műanyag):

[link]

vagy vehetsz olyat ami asztalterítőnek való, de hasonló áttetszú, rugalmas anyag:

[link]

júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Függöny. Méterben kapható, koszos lesz, cseréled.
júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kerete volt ennek az üvegnek?


Amúgy ja, a polikarbonàtra szavaznék én is, de az obiban nem venném.


Aplast, vagy plastrong, mint cégek. Nem lesz olcsó, úgy készülj. Tavaly év végén vettem 6os vastagsàgból, négyzetmétere 30k körül volt. Az üveged milyen, mekkora volt?

aug. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pontos méretet nem tudom hirtelen, olyan 60x200 lehet.

A plexire fog esni a választás. Ez az átlátszó asztalterítő sem hülyeség egyébként.


Súlyos összegeket nem akarok bele fektetni mert megpótolom és komplett kabint kapni pl 50 ezer körül, igaz nem a legjobb minőségűt de mégis.

aug. 3. 09:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!