Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen zuhanykabint vegyek?...

Milyen zuhanykabint vegyek? Hol érdemes venni/rendelni?

Figyelt kérdés

Le szeretném cserélni a régi zuhanykabint. Sajnos nem fér be fürdőkád, de szeretnék egy magasított zuhanytálcás verziót venni, amibe bele lehet ülni.

Személyes tapasztalat szerint tudtok küldeni linket hol lehet rendelni ilyeneket? Nem kell semmi fúvókás, csak egy full alap modell aminek magasított a tálcája és ovális alakú.



jún. 27. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Beleülni csak a kisgyerek tud!!

Csak szólok....

jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kisgyerek méretű vagyok (~155), csak szólok. :D pont ezért vállalom be ezt a verziót.
jún. 27. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

🤭

Akkor bocs.

jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Keresgélj a neten,mélytálcás zuhanykabin.Mi a homeluxtól rendeltük karolino 90x90-es fekete.Tiszta kínai minőség,az értékelést amit írtam,ki se rakták.Azt nem ajánlom.A többiről nincs véleményem.

1-3 voltam.😄

jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi, akkor a homeluxtól nem rendelek.

rákeresni tudok, csak személyes vélemény is érdekelne...mert akkor nem rendelek onnan...köszi

jún. 27. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
A Ravak kabinok egész jók hogy mennyire lehet beleülni na azt nem tudom de zuhanyzás szempontjából megfelelőek.
jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ülőkádas verziót csináljatok és mellé üveg kádparavánt.

[link]

Ha hasonló összecsukható paravánt tesztek mellé akkor a ki-be lépéskor nem lesz útban, de pont olyan lesz mint egy zuhanykabin egyik fala. Mivel az ülőkád a rendes kádnál kisebb, lehet, hogy elfér, és nem kell a zuhanykabinnak zártnak lennie, mert a másik oldalon nem megy ki belőle a víz - hiszen ott még a kád van.

jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7-nél lemaradt a kádparaván linkje:

[link]

jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a kád helyén kisebb, asszimetrikus ülőkád lett, kb 160-as, az egyik fele szabályos négyzetalakú és ott van nyitható üvegparaván, az a huhanyzós része.

Szerintem a legjobb döntés volt, nagy ritkán kádazunk, de a lehetőség megvan és a kád esetleg néha jól jön fürdés mellett pl valami nagyonb dolgot leöblíteni, áztatni is.

Nekem a szögletes formák tetszenek a fürdőben is, így a kádat úgy képzeld el, mint egy olyan téglalapot, aminek az egyik végéhez egy nagyonb négyzet van hozzátoldva.

jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
80x80nál nagyobb tálca nem fér be a helyre. bal oldalon fal van a jobb oldalon meg a mosdó...
júl. 4. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!