Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Használaton kívüli kéményünk...

Használaton kívüli kéményünk a felújítást követően penészedni kezdett, a Savo néhány napig hétig működik, de valami tartósabb megoldást keresek. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Gondoltam pl ventilátor beszerelésre a kivezető cső helyén hogy legalább a pára kifelé menjen. A kémény egy beépített szekrénnyel van eltakarva, csak ha kinyitom a szekrényt, iszonyat büdös :(

jún. 19. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem nem penèsz, hanem átüti a kátrány, ami folyamatosan jön át a tèglán, vakolaton attól barna-feketefoltos Ès magànak a falnak is erős büdös katrànyszaga van.

Ezt felújításkor el kellett volna bontani.

jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki kell cserélni a kátrányos falrészt.
jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez határozottan penész, nem kátrány. Tudom hogy el kellett volna bontani, de a kivitelező nem vállalta mivel elég furcsán van megoldva, a kéménnyel egybe van építve egy tartógerenda is, képtelenség lett volna elbontani.
jún. 20. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!