Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablakcserénél a beépítővel...

Ablakcserénél a beépítővel vetessük meg az ablakot vagy mi magunk?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva jön hozzánk az ablakos felmérni, és kérte hogy majd döntsük el hogy mi szeretnénk megvenni az ablakokat vagy vegyék meg ők? Nem igazán értem a kérdést, mert mi bruttó áron vesszük meg, Ők viszont nem, vagy rosszul tudom?

jún. 4. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Beépítővwl. Mivel nagyban veszi neki olcsóbb. Másrészt valszeg igy gyorsabban is dolgozik. Na meg tuti jot vesz
jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha te veszed meg akkor nem vállal garanciát semmire, hanem majd a termékre fogja ha nem jó valami. Vigye ő, azt amit "ismer"
jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SZTANN ***** válasza:
Egyeztetni kell a szerelővel. Mindig megbízhatóbb, ha ő vásárolja. (Ő ismerős a piacon, fogja tudni, mire ügyeljen a beszerelésnél, plusz ő vállalja a garanciát az egészre - nem hivatkozhat másra).
jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem igazán értem a kérdést, mert mi bruttó áron vesszük meg, Ők viszont nem, vagy rosszul tudom?"

Ezt jól tudod, viszont amennyivel olcsóbban beszerzi, azt szépen zsebre is teszi. És azt sem fogják nézni, honnan olcsóbb esetleg rendelni, mennek a szokásos helyre a haverokhoz ahol még feketén is elintézik... Egy szerelőnek nem érdeke hogy te olcsón megkapd, inkább azt nézi hogy a maga zsebében maradjon több. Sőt az sem ritka, hogy előbányásznak valami bontottat, vagy ami megmaradt korábbról és mondván az majd jó lesz neki, úgyse veszi észre. Nagyon vigyázni kell, mert teljesen hülyének nézik az embert. Persze néha nem jön be. Ez az építőipar igaz magyar oldala!

jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!