Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az új Lampart konvektorok...

Az új Lampart konvektorok milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
Cserére szorul a mostani kb. 30 éves. Hallottam sajnos hogy az ún Lampart konvektorok eléggé gyatrák. Viszont a Féghez úgy tudom parapetes is kell cserélni nem menne rá a Lampart( kívülrő kerek) paraptetre. Nektek mi a tapasztalatotok a Lampartokkal?
máj. 31. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Fégre cserélném, megbízható, van hozzá alkatrész. Parapet kelleni fog hozzá.
máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyire nehéz úgy kicserélnie a szerelőnek ha társasházban emeleten lakok. Mármint a parapetet?
máj. 31. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Lampart úgy tudom hasonló mint a fèg, valamivel rosszabb a hatásfoka.

Parapetnek csak a belselyèt kell cserèlni, a külső cső marad. Nálam egy ősrègi "T" felfogatású konvektor helyère ment fel az új fèg.

De a fèg doksiját töltsed le, mèrd meg a parapetcső magasságát, hogy elfèr e az új konvektor, nincs e túl lenn a cső. A doksiba megvan a "Y" felfogató lyukhelye, mèrete. Ha passzol, akkor nem kell parapet.

Sztem a lampart olyan mint a fèg, a felfogatása is.

máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!