Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Trinát oldószeres matt fekete...

Trinát oldószeres matt fekete festék 1 hét után sem köt meg, érintésre elkenődik?

Figyelt kérdés

[link]


2027-ig jó a szavatossága, a hozzá tartozó Trinát alapozót használtam, leírás szerint hordtam fel, nem higítottam.

Már a dobozon ahová kifolyt, ott sem száradt/kötött meg 1 hét alatt. A zártszelvényen konkrétan olyan mintha zsír szerű anyag lenne rajta. Ha erősebben megfogom akkor a kezemmel szétkenem, a kezem meg tiszta festék lesz.


Nyilván ez így nem jó, valami baj van a festékkel. 2 litert használtam el és rohadt mérges vagyok egyrészt mert 14 ezer volt, másrészt mert rengeteg munkám van a festésben.

Lehetséges, hogy kifog még keményedni?


2023. ápr. 28. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany fokban festettel es nem magas e a paratartalom?
2023. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lépj kapcsolatba a gyártó ügyfélszolgálatával.
2023. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az gáz, pár óra alatt meg kellene húznia annyira, hogy nem leszel tiszta festék. De egy nap alatt meg biztosan.
2023. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit festettél vele, fát vagy fémet?
2023. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kommentben írtam, hogy zártszelvényeket festettem vele. Nagyon sokat használtam már Trinát festéket, tapasztalatból tudom, hogy pár óra után már megszokott húzni télen, nyáron, esőben, hóban, fagyban. Mattot viszont most használtam először, ezért vagyok tanácstalan, hogy ez miért van. Írtam a gyártónak, nem tudom mit reagálnak majd rá. Ma is néztem, még mindig olyan az állaga mintha viasz lenne. Erősebben megfogva kenődik szét az egész.
2023. ápr. 29. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!