Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Visszavihetem a Praktikerbe,...

Visszavihetem a Praktikerbe, a bontatlan csomagolásban lévő burkolatváltót, melyröl megvan a nyugta is? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 13:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hetekkel kesobb akarod visszavinni, szerintem siman. En vittem vissza bontatlan padlolapot mert sok lett, piszmogtak vele sokat de megoldottak.


Mennyi maradt meg a cuccbol? Tartaleknak nem tudod elrakni arra az esetre ha a mostani megserul?

2023. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában nagyobb cégek visszaveszik a dolgokat, nekik ez nem tétel, jobban járnak azzal, hogy te legközelebb is odamész vásárolni.

De persze itt azért van idő korlát. A 2 éve megvett cuccot nem fogják visszavenni, ha pár napja, 2-3 hete vetted akkor igen.

2023. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát azért van már annak 2-3 hónapja is.

Nincs rá szükségem, mert végülis nem ilyen jellegű burkolatváltót tettünk le.

Nem olyan nagy összeg, de sajnálom kidobni, mert bontatlan, eladható.

Én meg egy panellakásban nem nagyon tudom tárolni, meg nem is akarom, mert nem lesz rá szükség.

2023. febr. 19. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ennyi idő után nem hiszem, hogy visszaveszik. Az nem az ő reszortjuk, hogy kiderült, neked még sincsen rá szükséged.

De megkérdezheted, hátha...

2023. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáld.meg, lehet hogy visszabeszik, két héten belül eladhatják 1.5x áron :)
2023. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!