Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Műanyag ablak ha nem zár...

Műanyag ablak ha nem zár rendesen mit tudok még tenni?

Figyelt kérdés

Állítottam a kampókon, amivel behúzza magát az ablak (mindegyiket úgy, hogy jobban szoruljon). Ez néhány ponton segített, viszont a nagyobb ablak távolabbi oldalán (jobb alsó sarok) így sem zár. Papírteszt rendben volt, de egyértelműen jön be ott levegő, viszont azon az oldalon már nem tudom, mit állítsak.

Az ablak úgy néz ki, hogy bal oldalon 2 kampó van, fent, lent és jobb oldalon 1-1.

Az ablak sarkában a műanyag kupak alatt még nem állítgattam (nincs hozzá olyan hosszú kulcsom).



2022. dec. 20. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ablak a tokhoz jó? Ha eldeformálódott, elcsuúszott, megereszkedett a szárny, elöbb azt kell beállítani.
2022. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szorul sehol, bezáródik rendesen. Ezen kívül annyit értek hozzá, amit fent leírtam :D
2022. dec. 20. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Vannak ilyen öntapadós ablakszigetelő szivacsok,gumik.
2022. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azokról azt olvastam, hogy nem érdemes műanyag ablaknál ilyen plusz dolgokat használni, mert még jobban eldeformálják a keretet.
2022. dec. 21. 09:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!