Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Munkalapot lehet öntapadós...

Munkalapot lehet öntapadós márvány fóliával javítani?

Figyelt kérdés
[link]

2022. nov. 9. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
A konyhai munkalap azert hőálló valamilyen szinten, rövid ideig. A fólia kerdéses, véletlenül sincs ilyen adata.
2022. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, csak utána nem tudod munkalapként használni. Tehát nem tudsz rajta vágni és valószínűleg a hőt sem bírja, meg a nedvességet is csak korlátozottan. Szóval majd csak nézni szabad és óvatosan áttörölni.
2022. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Dísznek jó, de am semmi értelme.
2022. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És például lecsempézni a munkalapot milyen ötlet?
2022. nov. 9. 22:02
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

En most akarom a munkalapomat felujitani - most vettem a lakast - de vegul le fogom festeni, vagy ilyesmi. Kiglettelem es lefestem. Gondoltam a foliazasra, de hosszas utanajaras utan en is erre jutottam h igazabol se nem hoallo, se nem vizallo, megfogja a kiborult kavezacc, a, zsirfolt stb.

Nalam az a gond h az elozo tulaj egyberagasztott pultot, also, felso elemet, fa falburkolatot, es ahhoz h a munkalapot kicsereljem, folulrol meg kell bontani az egeszet, es jon a falburkolattal a fal is, minden is..

En most maranyos hatasu festesben gondolkozom, vagy harzo vizallo lakkozassal a tetejen, vagy egy reteg epoxy-val. De meg gondolkozom rajta mi legyen.

2022. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen festéken gondolkodsz?

2022. nov. 9. 22:06
 7/14 anonim ***** válasza:
2022. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A festek igazabol mind1, a lakk a lenyeg h tartos legyen es vizallo.
2022. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2022. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk azt neztem h amugy kb olcsobb lecserelni a pultot, mintha megvenned ezeket a festekeket meg lakkokat. Nekem muszaj lefestenem vagy vmit csinalni vele, mert jelenleg kibontani nem tudom. Akkor kuka az egesz konyha, ha bontok.

Lattam amugy olyan megoldast ist, hogy ketszinu barna festekbol faerezet festovel faerezetet is lehet festeni akar. Granit hatasut is lehet festessel elerni, marvany hatasut stb.

2022. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!