Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Régi századfordulos lakásban...

Régi századfordulos lakásban be lehet a fürdőben a falba építeni a gázvezetéket?

Figyelt kérdés

[link]


Azt mondta az ingatlanos, hogy ez így nem esztétikus, hogy a gázvezeték kívül fut.

Én nem is tudom, hogy egyáltalán mi a gond ezzel, illetve, hogy lehet a falba beépíteni.



2022. okt. 20. 10:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/7 nemaRendőrség ***** válasza:
95%

Gázvezetéket tilos falba tenni, ha esetleg megfúrod akkor ott nagy gond lehet.

A vizet tudnád esetleg, de az egyik már el van rejtve, a másik pedig a gáz mellett fut.

Eltakarni fürdőben megintcsak nem tudod, a fa rohadna, a fém rozsdállna, a műanyag meg ugyanannyira "szép"

2022. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

SEMMILYEN lakásban nem szabad gázvezetéket a falba építeni!

Az ingatlanos meg egy seggfej, semmi baj itt az esztétikával.

2022. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is ez hülyeség amit mond, ezek központi csövek, szerintem nem lehet csak úgy hozzányúlni.

Én esztétikai problémát sem látok ebben.

2022. okt. 20. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik ingatlanost.
2022. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Rá se ránts, keress másik ingatlanost!

Ez csak hozzá nem értésből kukacoskodik, hogy növelje a saját érdemeit, hogy ő milyen fasza csávó, még egy ilyen "nem esztétikus" lakást is elad.

2022. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemaRendőrség ***** válasza:
11%

Azért hazudni sem kell. Szépnek nem szép.

De ez a kötelező.

Bukósisakban sem kényelmes motorozni nyáron 40 fokban, de ha kötelező használni akkor kötelező.


Majd ha nem tetszik a leendő tulajnak akkor megoldja ahogy akarja. Ami az ugyanígy lesz majd, csak max egy másik szobában

2022. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Röviden tilos, és ez előírás!
2022. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!