Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Jelenlegi árak mellett ezeket...

Jelenlegi árak mellett ezeket mennyibe kerülne felújítani?

Figyelt kérdés

10 millióbós esetleg kijönne? Vagy kb mennyi?

Vályog ház. Külső vakolás itt ott levált. Alá lett falazva mikor a talajvíz moatt megsüllyedt 40 éve.

2 szoba van, egy előszoba. Vizet kellene bevezetni, fürdőszobát kialakítani, konyhát kialakítani, villanyvezetéket cserélni.

Festés esetleg, de azt meg tudjuk csinálni.

Nyílászáró csere. 3 ablak van, régi nagy ablakok, amiket a kockaházakba tettek anno, fakeretes.

Bejárati ajtó csere. Szoba ajtó csere (2)

Villanybojlerrel menne a fürdés

Godnolkoztam gázkazánon, de lehet sz most nem éri meg. Gáz nincs bevezetve.


Megyeszékhely, de nem budapest.

Elegge elszálltak az árak


2022. okt. 1. 03:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom. Ha érintetlen vályogház, akkor a vezetékek jó eséllyel szó szerint be vannak falazva. Tehát az egész lakást, ahogy van szét kell verni a szakszerű "cseréjükhöz".
2022. okt. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Habár ha a megsüllyedés javítva lett és nincs már teendő vele, akkor kijöhet. Első olvasatra azt hittem ott is van teendő.
2022. okt. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

10 millióból akkor jönne ki ha mindent te csinálnál.

De mivel a festésen kívül valószínűleg nem értesz hozzá, 15-20 Milla körül lehet.

2022. okt. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Hogy gondolod a konyha és a fürdőszoba kialakítást, hozzá kellene építeni, vagy az egyik szobából?
2022. okt. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
Ablakot ajtót berakni nem nehéz magad megoldhatod.
2022. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, legfeljebb nem fog nyílni 😆
2022. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Leírom a saját esetemet, mert pont hasonló cipőben jártam egy jó pár éve.

Nekem is volt egy erősen felújítandó vegyes falazatú házam, amire rá kellett volna vagy 20 milliót költenem.

Inkább eladtam azzal, hogy kínlódjon vele más.

A kapott pénzhez hozzácsaptam a 20 milliót és megvettem álmaim téglaházát, amin semmit sem kellett csinálni, és egy festés után be lehetett költözni.

2022. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!