Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Bútorfóliát használtatok már...

Bútorfóliát használtatok már dekoráláshoz, ha igen milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy előszobát foliáztam át, világos tölgyre, elég jó lett, nem látszik rajta hogy nem "eredeti" bútorlap.

Tőlük kaptam vagy 5 féle mintát, mire kitaláltam melyik tetszik.

[link]

2022. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 1.-eshez. Én is innen rendeltem kétféle színben sonoma tölgyet. Mint egy gyári bútorlap, úgy néz ki tőle a felület. Vastag, de hajlékony, nem olyan, mint a kínaiban kapható vackok, hogy mire leszeded a hátuljáról, elnyúlik, és elszakad.
2022. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én (is) a DC-fix sonoma tölgy fóliával újítottam fel a beépített szekrényt. A belsejét és a polcokat pedig fehér márvány színűvel, hogy világos legyen bent, ha kinyitom. Gyönyörű lett. :)

A spájzban pedig az egész falat a fehér márvánnyal tapétáztam, és a polcokat a sonoma tölggyel. Nagyon-nagyon szép lett.

2022. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!