Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Valaki tud ajánlani jó villany...

Valaki tud ajánlani jó villanyszerelőt Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy villanyszerelőt már kihívtam,mert két konnektor elromlott, elkért 18 ezer ft-ot és ugyanúgy nem működik a konnektor.

Nem tudom, hogy talán azok a szakik megbízhatóbbak, akik Elmű tegisztráltak?



2022. júl. 22. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
2022. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"elkért 18 ezer ft-ot és ugyanúgy nem működik a konnektor."

Garanciális, hívd vissza!

2022. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valami olyasmit magyarázott, hogy állítólag éjszakai árammal működik a konnektor, ami csak este 10, és hajnali 5 között tölt, és, hogy át kéne kötni nappali áramra, de akkor drágább lesz a villanyszámla.

Eddig működött a konnektor, úgyhogy ezt nem értem.Meg még azt is mondta, hogy fi relét kéne beszerelni.

2022. júl. 23. 00:57
 4/9 anonim ***** válasza:

"Meg még azt is mondta, hogy fi relét kéne beszerelni."

Abban történetesen elvileg nagyon igaza volt, mert az egy jelentős többlet biztonság. A kérdés persze az, hogy mekkora lenne a bekerülési költség pont nálad.


"Nem tudom, hogy talán azok a szakik megbízhatóbbak, akik Elmű regisztráltak?"

Azok "hivatalból" másban jobbak, úgyhogy a lutri maradt lutri.

2022. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ezért nem érdemes villanyszerelőnek menni, a burkoló, festő munkája baromi jó mert látják hogy milyen gyönyörű, na de ebben nincs köszönet és még gyanúsítgatnak is hogy lehúzod pénzel.
2022. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem gyanúsítottam meg semmivel, de tény, hogy kijött, csinált egykét dolgot, elkért 18 ezer ft-ot, és a két konnektorban továbbra sincsen áram.
2022. júl. 23. 10:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok villanyszerelő van Budapesten, csak kerüld azokat akik ilyen pár hónapos képzésen estek át.
2022. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: És azt hogy? Nem szokás elkérni bizonyítványt.

Mondjuk azt én sem értem, miért.

2022. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
Hányadik kerület?
2022. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!