Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mikor lehet igényelni az...

Mikor lehet igényelni az otthonfelújítási támogatást?

Figyelt kérdés
Először szerződést kell kötni ez logikus, utána a szerződéssel kell megigényelni vagy ha készen vannak a munkálatok és teljesen kifizettem? Számít hogy hány nap telt el? Mondjuk januárban megcsinálták az átvezetékelést a házon de csak következő hónapban adom be a kérelmet akkor is megkaphatom? Vagy van rá szabály hogy hány napon belül kell mindennek megfelelni. Hiába olvasom nem találok erre semmit.

2022. márc. 7. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
2022. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden oldalon le van írva!!!


"Otthonfelújítási program 2022: a lakásfalújítási támogatás igénylése


A támogatás a felújítási munkákat követően utólag, csak egy alkalommal vehető igénybe úgy, hogy


december 31-éig nyújtható be a kérelem,

az utolsó felújítási számla kiegyenlítését követő 60 napon belül adható be,"

2022. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt arra gondoltam, hogy januárban megcsináltam a vezetékelést és júliusban a nyílászárók cseréjét októberben pedig a fűtést csinálnánk akkor novemberben ha beadom a papírokat akkor az összesből visszakapom vagy csak a fűtésből mivel az van a 60napon belül?
2022. márc. 7. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
oda van írva, hogy az UTOLSÓ számla után 60 napon belül! Tehát gyűjtögeted, és amikor befejeztétek, akkor két hónapon belül az ÖSSZESET benyújtjátok .
2022. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Szóval akkor nem egy munkafolyamat összes számlájáról lehet hanem az egész felújítás összes számlájáról hiába hogy fél éve készen van.
2022. márc. 7. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2022. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. márc. 8. 05:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!