Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen vastag cső szükséges...

Milyen vastag cső szükséges egy micro hdmi kábel falban vezetésehez?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 16:50
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
0%
Legalàbb olyan 8,5 mm àtmérőjű. De a behúzàs könnyebbsége végett javasolnék inkàbb egy 16ost.
2022. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 puritan ***** válasza:
34%

11, 13, 16mm a kapható méret. Egy szál kábelhez a 11-es is pont elegendő. Azon viszont érdemes lenne elgondolkodni, hogy a kábel végére hogy szereled fel a csatlakozót. Van ugyan szerelhető HDMI csatlakozó, de fogod tudni, hogy melyik vezeték melyik érintkezőre megy, és menni fog a forrasztás?

Vagy olyan vastag csövet kell választanod, amin átmegy a csatlakozó is.

2022. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
20%
#2micro. Keress rà a méreteire. Mintha egy sima,meg micro usb-t hasonlítanàl össze.
2022. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Srácok szereltetek már vilanyt ilyen csövekkel? Mü III-as csövekből valóban ilyen méreteket lehet kapni, de életemben nem láttam még senkit 11-es csővel szerelni bármit is. :D Arról nem szólva, ha nincs hajlító szetted, akkor nem nagyon fogsz Mü csővel dolgozni.

20-as gégecső, ha nem kell távolra mennni és nincs sok kanyar benne. 3 kanyarnál többet ne rakj bele, mert nem húzod át.

2022. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
0%

Szereltem. El is felejtem a gégecsövet egy életre,jó, hogy szólsz!


16-20as rendes pvc és viszonlàtàs.

2022. febr. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül 15x30-as kábelcsatornát raktam a falba. Azon átment a normál méretű HDMI fej is és teljesen sima és egyenes a belső felülete, így könnyebben siklott benne, mint a gégecsőben.
2022. márc. 19. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!