Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fundamentánál milyen lehetőség...

Fundamentánál milyen lehetőségek vannak, amikor letelik a 4 év?

Figyelt kérdés
Főleg Fundamentás segítségét kétném.
2022. jan. 26. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár otp-s vagyok,de szerintem hasonló...

Épp tegnapelőtt voltam bent. Én április 1-től vehetném fel,(de nem akarom,összevárom a jövő októberben lejáróval) Mindenképp nyilatkoznod kell,egy évig lehet tolni a felvételt. Utána megint kell nyilatkoznod,ismét egy év.Ez díjmentes.

A lényeg: SOHA nem fog elveszni,de ha nem nyilatkozol,akkor a tőke megmarad,viszont az állami támogatást,-amikor valamikor használni akarod a pénzt,akkor ismét kell igényelni,-azaz ismét 3 hónapot kell majd várni a kiutalásra.

A pénz felvétele után fél éved van,hogy számlákkal igazold a felhasználást.

Ha saját magad is csinálsz pl egy felújítást,akkor csak a pénz kb 75~80%-ról kell számla,viszont kérni lehet(12K)egy becsüst,aki kimegy,és megnézi,a saját kivitelezést. Ez inkább a magasabb összegnél éri meg.

2022. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!