Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Élénk narancs színű konyhába...

Élénk narancs színű konyhába milyen színű csempe illene?

Figyelt kérdés
A konyhabútor fekete. Köszönöm!
2021. okt. 6. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Huu

Már igy is jó sötét lehet. A fekete bútorhoz fehér falat tettem volna és bármilyen színű csempe ment volna.

Így csakis fehéret tennék

2021. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Fehér csempe + a narancs részt fehérre festeni. 10+ éve volt divat ez az élénk színes téma.
2021. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Rakjál olyan csempét, amilyen tetszik, és fesd hozzá a falat!
2021. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Citromsárga vagy piros
2021. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
A fekete, a fehér, és a szürke - ez a 3 szín az, amihez kivétel nélkül minden más szín tökéletesen passzol! A tengerihomok-szürke szerintem egész jól mutatna, vagy a sárga, de ha folytatni akarod inkább a harsány színvilágot, akkor a narancssárgához még a lila is nagyon jól megy!
2021. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2 A kérdező nem divatozni akar, hanem élni a lakásában. A „legyen minden kórházfehér”, ami most megy, nem az egyediség csúcsa, hanem ugyanúgy csak egy divat, mint régen a színes.


Én magamtól azt mondtam volna, hogy a fekete és narancssárga mellé nem tenném be harmadik színnek a fehéret, de most ránéztem google-ban, és elképesztően jól tud kinézni, írd be képkeresőbe, hogy orange kitchen with black cabinets és szemezgess ötleteket. Jó munkát!

2021. okt. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"orange kitchen with black cabinets" - egyes magyar emberek hogy rá vannak kattanva az angolra! 🤦‍♂️ Mint ha magyar oldalakon nem lehetne ilyeneket találni!

Amúgy nemrég láttam ezt az eladó családi ház hirdetést, ami eléggé harsányan színes. Ott a konyhában véletlenül pont narancssárga a fal, és sima fehér csempe van rajta, csak annyival rosszabb, hogy ott piros a konyhabútor, ami így kontraszt helyett inkább jobban beleolvad a színvilágba! (8. kép)

[link]

2021. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Bocs, de magyarul alig adott ki olyat, ahol a fal narancs és a szekrény fekete. Néztem.
2021. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!