Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Polifarbe matt latex-szel...

Polifarbe matt latex-szel festett falat valóban le lehet mosni, sőt dörzsölni is anélkül, hogy meglátszódna rajta?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Héra prémium matt latex -el kentem ki a lakást, elvileg az is mosható. A tapasztalat: nedves szivaccsal azonnal tényleg szuperül lejön minden, kiföcxsenő olaj, ketchup már volt rajta és lejött.


- a festék elég sűrű, egy helyiségben higítottam a vödörrel írtak szerint, és ott eléggé porlik is, meg a foltok is megmaradnak. Jobb nem higítani.


- a konyhában a kedves vendég elvágta az ujját, a vért belekente a falba, és csak 3 nap múlva távozáskor szólt. Na az a vér ottmaradt, nem lehetett onnan leszedni 3 nap után. Tényleg azonnal kell törölni.


Most jön a konyha újra festése decemberben, akkor ki fogom próbálni a Poli-farbe

2021. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Moshato polifarbe-val festettuk az eloszobat,konyhat.

Moshatod,nem latszik rajt.

Amikor megszarad,gumis allaga lesz.hozza voltunk szokva a sima falfestekhez,igy a futes csoveket nem maszkoltuk,napokig vakargattuk mire lejott.vizzel eselytelen volt lemosni,ahogy pl egy simat gond nelkul letorolsz.

2021. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha lecsöppen a festék, akkor rögtön sem lehet vízzel lemosni?
2021. szept. 8. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!