Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 60nm-es ház átvezetékelése,...

60nm-es ház átvezetékelése, vízvezeték cseréje és ajtók ablakok cseréje mennyibe kerülnek heves megyében kb?

Figyelt kérdés
3 nagy ablak 3 kis ablak, 7 lámpakapcsoló, 8 konnektor, amit összeszámoltam és ugye ezeken felül biztos lesznek költségek, de ezek mennyibe kerülnek? Illetve a szakemberek milyen bérben dolgoznak?

2021. aug. 30. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
5 milla.
2021. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Kérsz árajánlatot. Amúgy érdemes több konnektort kialakítani.
2021. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát erre így nem lehet konkrét összeget mondani. Ablakoknál pl. fa vagy műanyagkeret, hány réteg, bukó-nyíló vagy csak simán, milyen márka, kell-e szúnyogháló, redőny hozzá, párkány kell-e, stb. Beltéri ajtókból is egy csomó fajta van, kilincs milyen, üvegbetétet akarsz-e bele stb.


Villanyvezetékek: a meglévő helyén áthúzható vagy sem, kell-e vésni, mennyit, milyen falat, akarsz-e új kiállásokat (8 db nekem iszonyat kevés, csak a konyhámba tetettem ennyit), milyen fajta kapcsoló, milyen lámpák, kell-e teljesítménybővítés.


Vízvezetéknél sem mindegy, hogy egy társasházi strangtól 2 méterre van a kiállás, vagy egy családi háznál kell az utcai leágazástól cserélni mindent.


Aztán ezek után gondolom ott lesz még a festés, burkolás, ott sem mindegy hány négyzetméter, milyen anyag stb


Az első válaszoló által írt 5 millió tuti nem eltúlzott.

2021. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!