Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül körülbelül a...

Mennyibe kerül körülbelül a csőtörés elhárítása?

Figyelt kérdés
Az alsó szomszédunk most már rendszeresen feljárkkál hozzánk, hogy időnként beázik, így elég valószínű, hogy csőtörés van a fürdőszobánkban. Jó lenne megfelelő szakit találni, aki nem horror áron dolgozik, de 20 ezer és 200 ezer között olvasni mindenfélét. XIII kerületről van szó.

2021. máj. 13. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs vele, de sokan hirdetnek bontás nélküli műszeres csőtörés-bemérést, talán megpróbálnám először azt. Keress rá.
2021. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én első körben felhívnám a biztosítót, mert lehet, hogy van nekik van olyan szakemberük, akit hívhatsz. A csőtörés ugyanis biztosítási káresemény. Többek között valószínűleg felelősség biztosítás is van benne, így a szomszédod kárát is fedezi a te biztosítód.
2021. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez valószínűleg így lesz, csak a helyzet az, hogy bérlők vagyunk, a tulajdonos nem igazán folyik bele semmibe. Úgy állapodtunk meg, hogy mi, lakók keresünk szerelőt, kifizetjük a munkát, és a következő lakbérünkből ez majd lejön, a biztosítót meg majd ő intézi. Tudom, nem hangzik túl bérlőbarát dolognak, de így tényleg sokkal egyszerűbb nekünk is.
2021. máj. 13. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
A költség sajnos attól függ, hogy hol van a hiba, és mennyit kell bontani? Menjetek le az alsó szomszédhoz, és tájoljátok be merre is lehet a gond. Pl Az egyik ismerősnél, csak simán újra kellett tömíteni a kád csapját, mert ott szivárgott a csempe mögé a víz.
2021. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak időnként ázik be akkor azt már most meg tudom mondani hogy nem nyomócső hanem lefolyócső problémád van.

A nyomócső a nap minden percében másodpercében ereszti a vizet épp ezért ha időnként van ázás az mindig lefolyó probléma.

Lehet vízkiömlés szigetelés is látni kell ezeket.

2021. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem horror áron, hát ez nehéz lesz. Gondolom tisztában vagy vele, hogy szét kell majd vésni ott mindent?
2021. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a baj, 20-200 közt reális. Lehet csak egy excenter hiba, szifon, de lehet a falban elrohadt az acélcső hideg ága, mert ugye az szokott.. Majd a szaki megmondja aki csinálja, nekem messze vagy. Csongrád megyében szívesen segítek ha kell valakinek meg max a szomszédos megyében
2021. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!