Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan lehetne megvédeni a...

Hogyan lehetne megvédeni a bejárati ajtót a kutyától ideiglenesen?

Figyelt kérdés

Fehér, műanyag bejárati ajtó kerül nemsokára beépítésre, de van egy kutyánk aki úgy jelzi, hogy beakar jönni (nem mi tanítottuk rá, és leszoktatni se tudjuk róla), hogy kaparássza az ajtót. Sajnos csak tavasszal fog elkészülni a terasz amivel elfogjuk keríteni a bejáratot, de addig is mivel védhetnénk meg az új ajtót attól, hogy a körmeivel összesértegesse, illetve, hogy tiszta sár legyen??


Gondoltam ajtó rácsra is, de annak túl borsos ára van ideiglenes megoldáshoz..


2020. dec. 1. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kisebb kutya, akkor esetleg egy feltehettek egy babarácsot.
2020. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közepes méretű. Még sose láttam baba rácsot közelről,de utána nézek, köszi a tippet
2020. dec. 1. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Babarács jó megoldás lehet, de azon simán átkaparhat a kutya.

Kellene tenni rá pluszban valami rétegelt fa lemezt, hogy azt kaparássza ne a rácsokon keresztül az ajtót.

2020. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy OSB lapból vágnék akkorát ami széltében lefedi az ajtót, magasságra meg magasabb, mint a kutya. Ki-be mászkálásnál az ajtó elé tenni, ez van.


Azt kapargathatja.

2020. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!