Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vas kapukilincset milyen...

Vas kapukilincset milyen olcsó festékkel lehet olyanná tenni, mintha réz, bronz, arany lenne, szóval, mintha úgy lenne valamilyen színű, mintha nem lenne lefestve, és tartós is?

Figyelt kérdés

2020. szept. 5. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
új kilinccsel
2020. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak réz, bronz, stb hatású dekor festékek amik fémre valók. A tartósságot nem tudom, de a festékboltban megmondják.
2020. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De nekem nem olyan kell amit majd megmondanak, hanem olyan amilyet én mondtam.
2020. szept. 5. 16:57
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hja, akkó vegyél olyat, bazki!
2020. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor olyan festékkel lehet olyanná tenni, mintha réz, bronz, arany lenne, szóval, mintha úgy lenne valamilyen színű, mintha nem lenne lefestve, és tartós is.
2020. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, tehát olyan írjon, aki tud olyan festéket, ne olyan, aki nem tud! Keresni én is tudok, de aki tud ilyet az ajánlhat. Azzal nem érek semmit, hogy megkérdezem, és azt mondják, hogy nem olyan...
2020. szept. 5. 19:07
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, nem is volt, nem is lesz! Léteznek réz, bronzhatású festékek kültérre, fémre, de azok garantáltan nem kopásállók. Ereszcsatornákra szokták inkább felhordani, hogy az olcsó horganyzott eresz másnak mutassa magát, de kilincsről használattól függően max pár hetet adnék neki mielőtt lekopna. A legegyszerűbb, és legolcsóbb tartós megoldás, tényleg a kilincs cseréje, 4-5 ezerből meg van. A legkisebb kiszerelésű csatorna effekt festék 0,75-1 liter, ennél többe kerül, és hiába kell csak negyed deci, meg kell venned az egész dobozzal.
2020. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És valami pigment+lakk vagy valami?
2020. szept. 5. 19:58
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
NINCS
2020. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg horganyzás vagy krómozás, de az nem festék.
2020. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!