Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit szoktatok tenni a csőfogó...

Mit szoktatok tenni a csőfogó és a krómozott fittingek közé, hogy ne sértse, karcolja?

Figyelt kérdés
Konkrétan a radiátorba való szelep hollanderes, az egyik fele csak csőfogóval fogható meg (csőszerű, kör keresztmetszetű....az a fele, amit a radiátorba kell becsavarni)
2020. aug. 16. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Darab gumidarabot, ha az nincs egy erősebb szövetdarab is tökéletes a célra.
2020. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Cafnikulcs kell hozzá, nem csőfogó...
2020. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Én gumi- vagy bőrdarabot használok. Ezek is megóvják.
2020. aug. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!! - tényleg, a cafni kulcs a legjobb erre - de, remélem, csőfogó is alkalmas lesz....(vagy nem?)
2020. aug. 17. 02:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Cafbikulcs helyett jó a kombináltról fél pofája is.
2020. aug. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó erre a csőfogókulcs. Én azt használom az általam fentebb írt módon.
2020. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! - Akkor csőfogót veszek, mert most az sincs nekem. Váláskor a (volt) nejemnél maradt.van egy (funkcióját tekintve hasonló fogóm,.. a neve nem jut eszembe...az is valami város, vagy ország 'ragozott' formája, csak annak túl széles a pogány, nem férnék hozzá vele rendesen. (Nem franciakulcs...az is van egy kisebb és egy nagy). Köszi köszi!!!
2020. aug. 17. 09:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak most értettem meg a kombinált fél pofájáról írtat (hogy hogyan is történhet az). Veszek csőfogót, kell, hogy legyen az is a háztartásban. Köszi!!
2020. aug. 17. 09:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam (volna) - de a csőfogó (pofája) nem fér oda..pedig ez egy viszonylag keskeny pofájú csőfogó. Mindenképpen cafnikulcsot kell szereznem (a kombifogóval se okés).
2020. aug. 19. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!