Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szeretnék kicsit újítani a...

Szeretnék kicsit újítani a szobámon! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha bejössz az ajtón szemben van 3 nagy ablak, ami elfoglal egy egész falat. Balra előtte íróasztal, jobbra az ablak mögött könyves polc, mögötte ágy, mógótte gardrób szekrény. A falakat szertném festetni szürkére gondoltam az ágy mögött pedig fehér, arra is gondoltam hogy 1 színt futtatok végig, ez egy rózsaszín és mályva közötti átmenetel lenne. Szerintetek még mit csináljak?

2019. aug. 1. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szürke fal nem jön be. Elegáns, de nyomasztó és depressziós. De nem is én fogok ott lakni, úgyhogy ez a te dolgod :)


Mit szólnál ahhoz, ha a falakat a plafon alatt 30-40 centiig szürkére, felette és a plafont fehérre festenéd, a pink/májva színt pedig kiegészítőkkel helyeznéd el?


Ennél a kombónál arra figyelj, hogy nem igazán vihetsz be más színt. Ha van valamilyen kék, zöld cucc, fenyő bútor vagy hasonló, az agyonvágja az egészet. Ezen a képen kilóg az összhangból a jobb oldali szekrény:


[link]


Ha színesek a meglévő cuccaid, szerintem ne válaszd a szürkét mályvával, inkább valami színesebbet.


Keress rá a Google-ben a "pink grey interior" kifejezésre és a képkeresőben 1000 példát láthatsz.

2019. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokat segítetta komment, köszönöm. 100%-ig igazad van. Elkezdtük átfesteni a szobát, fehérek lesznek a falak, és parnakban fogom bevinni a fáradt rózsaszín színt. (A fal amúgy nem ilyen sötét lett volna, hanem nagyon világos szürke, nem voltam egyértelmű, bocsi) ment a zöld!!!
2019. aug. 6. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogsz őrülni a rózsaszínben (én három hónapig bírtam, aztán nekiestem fehérrel, a mai napig az). Szürkéből ha halvány ezüstszürkét használsz, az nagyon szép és elegáns tud lenni, dekorálni is egyszerű.
2019. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hellsing, ez nem szürke, hanem kohófekete, vagy mi a neve. De kicsit tényleg kilóg az a komód, az asztal sem illik ide. meg az egész nem sikerült túl jól. De ez nem azt jelenti, hogy nem lehet szépre, nálunk zöld a kanapé, és jól néz ki.
2019. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!