Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Lemezkád lábai hogyan illeszke...

Lemezkád lábai hogyan illeszkednek és rögzítődnek a kád aljához?

Figyelt kérdés
Van hozzá rajz, de nekem semmiképpen nem jön össz úgy,hogy az még beépítés során se csússzon el.
2015. szept. 2. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A műanyag talpakra gondolsz? Azok nem rögzítődnek a kádhoz legalábbis az enyémhez nem rögzítődtek csak a szintezés miatt kellett. Szintezd be vele a kádat kösd rá a lefolyót majd terheld le én vagy 2 mázsa cementet raktam bele majd ki fújtam púrhabbal az alját.
2015. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sejtettem,hogy az nem ad neki tartást csak a szintezés ill.a lejt megadás miatt szükséges. Én itonggal kívánom magoldani vagyis beépítem, mint az előzőt igaz,hogy az öntöttvas volt és annak volt tartása. Köszönöm a választ.
2015. szept. 2. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze az enyém is be lett építve de a pur hab nem árt mert nem csak ki tölti az alját ezáltal rendesen fel fekszik még stabilan össze is ragad a kád és az aljzat. A lemezkád könnyű nem biztos hogy nem fog ki mozgósodni hisz nincs súlya mint az öntöttvasnak. Hidd el egy vagy két nagy doboz hab befújása után meg se moccan. Persze míg megszilárdul terheld le.
2015. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy csavaros rögzítése van, vagy kétoldalas ragasztó van rajta. utóbbi esetben megtisztítod a kád felületét, lehúzod a papírt a ragasztós rétegről és ráragasztod az adott helyre a talpakat
2015. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!