Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen méretü zártszelvényekbő...

Milyen méretü zártszelvényekből csináljak tetőt 6*9es. Garázs tetejére hullámpala alá? Nem akarom, h gyenge legyen, de drága se aránytalanul.

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 11:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2015. júl. 12. 11:12
 2/12 A kérdező kommentje:
Írhatnátok pár méretet, értem itt szelemenre, szarufákra főleg.
2015. júl. 12. 18:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább fában gondolkodj .
2015. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. júl. 12. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert a fára sokkal könnyeben felszerelhetsz minden fajta anyagot és szegezni egyszerűbb mint hegeszteni .És olcsóbb is.
2015. júl. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csavarozni tudom a vasat is, csapolni nehezebb.
2015. júl. 13. 05:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már többször szerepelt (gondolom, ugyanaz a kérdező), és akkor is szóltunk, hogy ezt terveztetni, engedélyeztetni kell. A tervező pedig megadja a méreteket.
2015. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Másolja be nekem valaki pontosan az erre vonatkozó jogszabályt vagy bármit ami előírja, hogy nem mókolhatom meg magam.

Kérdeztem hivatalos helyen, azt mondják, hogy szerencsére nem írja elő semmi, hogy ehhez kellene bármiféle engedély is.

2015. júl. 13. 17:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze, jó dobálózni a szavakkal ha nem a saját pénzünkről van szó.

Őszintén mennyibe jön a terveztetéses hivatalos tető cseréje egy 6*5ös garázsnak?

Meg akkor már nem is tehetsz rá amit akarsz, nem építheted meg magad.


Mégis mi a következménye ha feketén csinálja meg?

Maximum akkor lehet gáz ha a szomszéd feljelenti..

2015. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Zárt szelvényből meg lehet csinálni, de nem hinném, hogy össze fog jönni olyan módon, ahogy szeretnéd. Vagy nem lesz aránytalanul drága, (de akkor én be nem mennék alá, mert k..va gyenge lesz,) vagy nem lesz gyenge, de azt aránytalanul drágának fogod találni. Nem értem mi bajod a fenyőgerendával. Jó pár éve találtak ki már faszerkezetépítő csavarokat a csapolni nem tudó/ nem szerető kliensek részére, amivel előfúrás nélkül tudod pillanatok alatt összelegózni a cuccot. A staflizás/lécezés pedig pofonegyszerű, még mindig a jó öreg szeg és kalapács... Persze, ha rám hallgatsz, természetesen csinálod úgy, ahogy szeretnéd, de nekem eszembe nem jutna vasból, maximum akkor, ha egy fél vontatóra való vas anyagom heverne a hátsó udvaromban, amivel nem tudok mit kezdeni.
2015. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!