Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kb. mennyibe kerül egy kis...

Kb. mennyibe kerül egy kis szoba építése?

Figyelt kérdés

Sziasztok , bele szeretnék kezdeni a házam bővítésébe , mert nem szeretnék új házat venni , ezért azt gondoltam , hogy a padláson csinálnék egy kb. 15 m2-es szobát a fiamnak. csak a szoba építése mennyi lenne?

Előre köszönöm.



2015. jan. 12. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a födém? beton? fa?

Cserép alatt van megfelelő fólia ? esetleg a szarufák között kivan már szigetelve?

Mekkora szobát akarsz? Téglából ? gipszkartonból? lépcsőfeljáró van vagy ki kell alakítani?

és még rengeteg infó hiányzik ahoz hogy érdemi választ lehessen adni

2015. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az a dolog, amit nem lehet "ingyen" megmondani, nem árt egy szakértő aki megnézi a házat, tudja a választ az előző válaszban felsoroltakra.
2015. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Gipszkarton és nem kell lépcső 800.000
2015. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk kijött 300-ból 5 évvel ezelőtt egy 3-szor 4 méteres kis szoba betonból, pala tetővel, (üres placcra a ház folytatásában lett építve). mostmár gondolom 600 körül lenne. padláson is megoldható szerintem. 600-ból kijönne.
2015. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!