Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Minőség magyar - újépítésű...

Gasztromanko kérdése:

Minőség magyar - újépítésű házat szeretnénk, mi a vélemény erről a cégről?

Figyelt kérdés

Új építésű házon gondolkodunk, információkat gyűjtök. Első körben az érdekelne, hogy a címben szereplő céggel ( [link] dolgoztatott-e már valaki. Honan tudom, hogy megbízható-e a kiszemelt kivitelező? A másik kérdésem, hogy ha telken belül közművek, ezek gépészeti tervezése, minden engedély, stb milyen összegre rúghat? Ha esetleg van olyan cég, akit ajánlanátok Diósd környékén történő építésre, azt is szívesen veszem.

Köszönöm a válaszokat.


2014. okt. 18. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól gondolkodsz. Egy cégről minél több referenciát be kell szerezni, mivel sok az átverés és aztán marad csak a sírás, meg a fogak csikorgatása.
2014. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én Érden fogok építkezni. A Begónia úton folyik egy építkezés, a kivitelezőt tudom ajánlani a munkája alapján, egyébként nem ismerem. Üdv
2014. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!