Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nem használt emésztő?!

Nem használt emésztő?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Évek óta nem használt kitisztított régi, de jó állapotú téglával kirakott elszivárogtatós emésztővel ti mit kezdenétek?
2014. júl. 20. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kezdenék félnék a fertőzéstől. Én a miénkbe beleöntöm a pálinkafőzés utáni cefrét.
2014. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kivágtunk a kertbe több fát is, gondoltam azoknak belehordom a leveleit, apró gallyakat ami tüzeléshez nem jó. Arra is gondoltam, hogy telehordjuk utána törmelékkel ( felújítás van) a végén meg földet rá de félek,hogy valaki beszakadna ha nem tömörítve kerülne bele a cucc. lehet marad igy, de pont az udvar közepén van... veszélyesnek is találom és semmi haszna.
2014. júl. 20. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
A feleslegessé váló emésztő a csatornahálózat kiépítése után sok helyen okoz gondot. Én legszívesebben levetetném a tetejét és feltölteném földdel, de attól félek, hogy nagyon sokba kerül. Sittet semmiképpen sem raknék bele, esetleg komposztálódó kerti hulladékot az aljára és annak elegyengetése után földet.
2014. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha alkalmas rá, akkor esővíz gyűjtőnek, az esővizet meg növényzet locsolására.
2014. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy gyűjtene esővizet ha elszivárgós az emésztő ami a kérdésben is benne van?
2014. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamit célszerű vele kezdeni - még ha nem hasznosság okán is, mert ha elszivárog a "maradék" akkor a föld külső nyomására (esetleg nagy eső után nedvesen) egy idő után beomolhat. Vagy vezess bele esővizet, vagy töltsd fel bármivel. Nem kis ráfordítással kitisztíthatod és tárolhatsz benne esővizet amit egy szivattyúval kijuttathatsz a kertedbe
2014. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a törmelék igen jól érezné magát benne, de úgy raknám hogy a nagyobb darabok között kitöltse valami (pl. vakolat bontásból) Előbb beszakad ha egyáltalán nincs semmivel feltöltve.


Én esővizet ott nem gyűjtenék ahova eddig a fekáliát eregették, de ízlések és pofonok.

2014. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!