Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Házamból mán 8 éve nincs...

Frodo007 kérdése:

Házamból mán 8 éve nincs vezetékes gáz, le vághatom a gázcsöveket?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha fel akarsz robbanni, nosza.
2014. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
előtte ki kell engedi a maradékot
2014. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amikor ki kötötték akkor mindent elvitek! Annyi eszem nekem is van hogy nem fogok nekiállni hogy amikor még gáz van benne. Kérhetném akkor olyanok írjanak akik ebben dolgoznak!
2014. júl. 13. 13:34
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Komolyan az a párezer forint hiányzik a boldogságodhoz, amit a méhtelepen adnak azért a pár méternyi csőért? Miközben sokszázezres kárt okozol az ingatlanodban? Na ez az ostobaság netovábbja. Csináld ha jól esik, de aztán majd gondolj vissza a flexelgetésre, meg a csövekért kapott kb. 5000 Ft-ra, mikor egy millióval olcsóbban tudod majd csak eladni a házadat a gázcsövek nélkül, ha majd arra kerülne a sor.
2014. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Hoppá, ez kicsit korai volt :D Megint a kevés infó...


Ha kiköttetted a gázt, akkor nyugodtan levagdalhatod a csöveket, sok szerepük nincs, ha pedig egyszer újra gáz bevezetésére kerülne a sor, akkor a régi csöveket úgysem használják fel, újat építenek be helyette.

2014. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Sőt, igazából még az infó se volt kevés, első válaszomért megérdemelten jöhetnek a lepontozások. Elnézésedet kérem, kérdező!
2014. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Átépítés miatt kérdeztem mert nem tudom hogy nem-e büntetnek meg engem ha valaki bejelentené. Aki csak fikázni tud az olyan embereket csak sajnálni tudom. Sajnos rossz helyen vannak.
2014. júl. 13. 14:26
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
én nem is csinosítanám a házamat olyan környezetben, ahol félnem, rettegni kell. Inkább elinnám és pusztítanám a környezetem magam is. Miért nem hagyod ott az a leprafészket, ahol félned kell mindentől, még ha kitaláció is? Mitől félsz még ember?!
2014. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vágnám le azért a néhány szál csőért.Mer ugyanis ha ki is van kötve,az csak 1 dolog.Mert az engedélyed még meg van rá.Bár mikor vissza lehet kötni.Ha valamikor meggondolod,vagy megörökli ,eladod az ingatlant, annak még jól jöhetne.Nem kell újra az egészet lejátszani.
2014. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es v ok.Szerintem ha átakarod építeni a lakást akkor inkább a gáz szolgáltatónál érdeklődj ne itt. Még netán meg is büntethetnek! "Manapság" !!!!!!!!
2014. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!