Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Régóta tervezem egy földalatti...

Régóta tervezem egy földalatti ¸¸bunker" építését, hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Régebben is építettem kisebbeket és betemettem őket.Most viszont nagyobra és mélyebbre gondoltam kb. 2 méter mélységűre.Kérlek titeket azt is mondjátok el, hogy mivel feddjem le és ,hogy ne legyen belőle élve eltemetés?

2014. jún. 24. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A falait sárba rakott bontott téglából, a tetejét vasúti talpfákból csináld.
2014. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát azért nem olyan egyszerű, mert függ attól is milyen talajban csinálod... ha nem megfeleő szilárdságú akkor be fog borulni ha nem rögtön akkor néhány nap alatt... láthattál már munkásokat is amikor a közművet csinálják van hogy megtámasztják az árok oldalát
2014. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat de kérlek titeket még külfjetek hasonló ötleteket olyanokat amit otthon is meg lehet oldani ingyen (vagy legalább is nagyon olcsón)
2014. jún. 25. 13:50
 4/4 urbin györgy válasza:
háten már ket honapja csinálaok egy hasolot én ugycsinálom hogy ástam egy 160 cm mej gepuska feszket majd elhesz tem bontaniegy bejáraoa afalan atovábi bunkernek ezt amokor felmeterelkesz vagyok akor akor megcsonalom ara arészrea falat ojan elven mint fáhazak falat havalami nem világos a kor uzeny.
2015. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!