Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ez tényleg ilyen drága? 40...

Ez tényleg ilyen drága? 40 ezer a beépítés 35 az anyagár, csatornázás kerti kisházba. (kerti összefolyó van) én ásom a munkagödröt!

Figyelt kérdés

20 méternyi sima cső kell a kerti összefolyóig + a házon belül egy kisebb hálózat. pár méter, wc, konyha, fürdő, és ennyi....


Én fogom feltörni a betont, én fizetem ki az anyagot, én ásom ki a gödröt, és akkor csak 40 az, hogy a szaki összerakja. Ennyiért nem neki kéne kiásnia? :D Meg nem neki kéne visszagyógyítani a feltört betont? (nem építkezés, felújítás)


2014. máj. 10. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem fizetnék érte ennyit ha az alja munkát is én csinálom. Ha minden ki van ásva egy ilyet összerakni szakembernek max 2 óra szerintem , persze biztosan elhúzza fél napig. 20 Ezres órabér durva. Egyébként meg ha már mindent kiásol érdemesebb keresni egy ismerőst aki már csinált ilyent. Befektetni egy karton sörbe meg egy tyúkpörköltbe azt annyi. Nekem egy ismerős vízszerelő csinálta a komplett vízszerelést és központi kiépítést 110 ezerért jutányosan , na ott év vágtam véstem a betont készre előre de nekem ez meg is érte mert ennyiért senki nem csinálta volna meg.
2014. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és a csatornázást én csináltam mert nem olyan bonyolult.
2014. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most a kezembe nyomta a szaki a listát, h milyen csövek kellenek (árajánlat) gondolkozom rajta, hogy megveszem, aztán lerakom én a fenébe..... :D Nem lehet olyan bonyolult.


Hát igen az a baj, hogy én hülye ajánlottam fel, hogy felásom, remélve, hogy akkor normális árajánlatot ad. Erre csak nem ment 40 alá (gondoltam úgy 20 lesz kb)

Szóval lehet felhívom, hogy 40-ért ássa is fel nekem..

2014. máj. 10. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Sztem ez nagyon sok.

Mi 5000.- ft-ot fizettünk méterenként, de: ők ásták ki kisgéppel, a beton alatt átfúrtak és még le is tömörítették utána a talajt. Csak újra kellett füvesítenünk.

2014. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ide 20 métert kell letenni + a kisház betonja alá 5 lefolyót. Szóval tényleg húzós munka. Most végül úgy beszéltük a szakival, hogy feltöri a betont, de ásni ő nem akar :D
2014. máj. 10. 15:11
 6/6 futár 1 válasza:
Nálunk most 3500 Ft/métere! Mindennel! Anyag,munkadíj,kiásás,temetés stb.
2014. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!