Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyi pénzből lehet vidéken...

Mennyi pénzből lehet vidéken felépíteni egy 120 nm-es családi házat? Egyszerű ház, jó hőszigeteléssel.

Figyelt kérdés
Akik építkeztetek vidéken, mennyiből hoztátok ki? 16 millióval érdemes belekezdeni egyáltalán? (beszélnek 40-50 milliókról...) Valamint: generálkivitelezővel vagy nélküle? Generálos nélkül állítólag olcsóbb, de mindent nekem kell leszervezni...
2014. ápr. 27. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a telket nem számítjuk, akkor kb ugyanannyi mint máshol!

Sokkal érdemesebb eladó házakat nézegetni, amíg még vissza nem állnak a valódi értékükre.

2014. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20-30 millió + telek.
2014. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16 Millából ne is álmodj kulcsrakész házról. Én 35 m2 er régi házat újítottam fel amit örököltem hozzátoldtam 62 m2 ert így lett 9 milla. A kis házat és a telket minden közművel örököltem. A cserepem használt és ki dolgoztam a belemet is mert amiért nem volt muszály fizetni nem fizettem magam csináltam. A 9 millához add hozzá a telek és a közművek árát és a saját munkám árát és mondjuk új cserepet. Az min 2,5 -3 milla. Már 12 nél járunk arról nem beszélve hogy a kis ház jó részét én újítottam fel. Akkor most karkulálj.
2014. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!