Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Vizet és szennyvizet szeretnén...

Vizet és szennyvizet szeretnénk bevezetni felújítandó házunkba, milyen költségekkel kell számolnunk?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt, hogy milyen tételei vannak a csatlakozásnak vidéken, a heves megyei vízmű területén. pl. rácsatlakozási díj, az oké. De ezen kívül mit kell még fizetni a vízműnek? Pl. a vízórát ki adja? Nekem kell megvennem? A bekötési munkálatokat a vízügy emberei végzik vagy én végezhetem? A vízóra aknának milyennek kell lennie? Tudom, hogy ezeket a vízügy elmondja, de még nem tartunk ott és előre szeretnék kalkulálni. Köszönöm!!!!

2013. szept. 28. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ahány ház, annyi szokás."

Erre a kérdésre csak a helyi víz és csatornamű tud neked egzakt választ adni!

2013. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Hasonló cipőben járunk, szintén Heves megyében. :) Nekünk a szennyvíz benn van, csak a vizet kell bevezetni.

A vízbekötés árai: tervezés 30.000 Ft (kötelező terveztetni), betonaknába a vízóra 67.000- neked kell a betonozást csinálni, vagy lehet műanyagaknába, akkor meg kell venni az aknát, így 100.000. Ft.

Ezeket az árakat a vízműtől tudom. Remélem segítettem!

2013. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!