Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hódfarkú tetőcseréppel van...

Hódfarkú tetőcseréppel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Ellenzik,bár én hódfarkú cserepet szeretnék vásárolni, nagyon tetszik!

Sógoromék ilyen cserepet vettek, állítólag nekik nem vált be, beázós volt!Érdekelne hogy ez egyedi eset lehetett, vagy esetleg másnak is volt ilyen beázás tapasztalata?



2013. aug. 11. 13:43
 1/6 A kérdező kommentje:
De bármilyen vélemény érdekel ezekkel a tetőcserepekkel kapcsolatban!
2013. aug. 11. 13:47
 2/6 anonim ***** válasza:

A hódfarkútól mézeskalács jellege lesz a háznak. Esetleg egy középkori arculathoz illik még. Modernebbeken, kockaházon kicsit furán mutat, mediterrán jellegűn meg szóba sem jöhet. Esetleg az 1930 előtt épülteken néz ki jól.


A beázás az a tető dőlésszögének alacsonysága vagy nagysága miatt is lehet, de általában rakás hiba vagy tetőléc-kiosztás probléma.

2013. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bordázat nélküli szegmensíves pl. Creaton nagyon szépen mutat az 1940-1990 között épülteken. És olcsó.
2013. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez bevált. És majdnem hódfarkú, de mégsem édeskés. A hódfarkúval a 80-as években voltak próbálkozások, de nekem nem jöttek be. Egy érdekes formájú régi házon szép. Újon nem tudom elképzelni.

2013. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen hasznosak voltak!

2013. aug. 12. 09:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Felénk van néhány nagyobb épületen bevásárló üzlet ,szálloda stb. De rettenetesen koszosak a cserepek ,szerintem valamiért nagyon fogják a port. Majd nézegesd ez irányból is őket.
2013. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!