Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerülne 30 m kert...

Mennyibe kerülne 30 m kert felhúzása?

Figyelt kérdés
Anyag van!Méretre kell vágni mintát kell bele vágni ami tulipán lenne lecsiszolni lefesteni és felhúzni!Ha megfogadnék egy szakit akkor kb mennyiért csinálná meg ezeket a munkálatokat?Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. jún. 15. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy kertet felhúzni? Legfeljebb felásni lehet.
2013. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha értelmes kérdést teszel fel,akkor talán kapsz is értelmes választ.
2013. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kerítés!!!!Bocs elírtam!!
2013. jún. 15. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Az már más ha kerítés. :) Nem válaszoltam még de valahogy elgondolkodtam ezen egy kicsit. Ha vas kerítés akkor nem árt neki egy alap, ami beton vagy tégla is lehet akár. Azt egy kőműves 2-3 óra alatt megcsinálja, attól függ milyen magasak lesznek és hogy a kapunál lesz e ilyen oszlop féleség is. Maszekba kb 10-15 ezerből megvan szerintem, de ahogy megállapodtok ebbe. Ezt így nehéz megmondani így látatlanba.

Ha ez megvan csak a kerítés részét cserélitek le, akkor célszerű egy lakatost hívni ugye, az már kicsit bonyolultabb ha ilyen csecsebecséket akarsz rá. Ez lehet akár összességben 60 ezer minimum aztán a csillagos ég.

Ha céget bízol meg ezzel nyilván drágább, de ha egy embert aki maszekba megcsinálja akkor olcsóbb, de tudni kell hogy teljesen nulláról kell kezdeni vagy már van egy alap amit csak ki kell egészíteni, mert ez sem mindegy ám.

2013. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kerítés az fából lenne és a kerítés deszka tetelyébe kellene a tulipán mintát vágni és nem nulláról indul a dolog hanem a régi kerítést kellene kicserésni úgy h csak az oszlopok vannak meg a ami fémből van a többi tönkrement!!
2013. jún. 16. 14:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyanra gondoltál,hogy a deszkák tetejére ilyen tulipános minták lennének kivágva? [link]
2013. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy valami ilyesmi? [link]
2013. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A második verzió!
2013. jún. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!