Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Műhelyt érdemes beszigetelni?

Műhelyt érdemes beszigetelni?

Figyelt kérdés
Fűtés nincs benne, meg olyan dolgok amik megfagyhatnak csak szerszámok, polcok, stb. Télen ha ott vagyok télikabátban szoktam bent dolgozni, kb. Annyi fok van kint mint bent. Kértem hőszigetelésre árajánlatot, elég magas árakat kaptam, számítottam is rá. Fűtés nem lesz benne. Van e így értelme?
ma 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod. Ha az a kérdés, hogy ez tart-e valami hőmérsékletet, akkor azt mondom, hogyha nincs fűtés nem lesz kiegyenlítés. Ha van benne 1-2 elektromos eszköz, ami hőt termel, akkor már lehet valamennyi plusz fok. Ilyenkor az van, hogyha ott töltesz időt és működtetsz valami eszközöket, akkor kicsit emelkedni fog a hőmérséklet, amíg ott vagy, de aztán megint visszaáll a külső hőmérsékletre. Ilyenkor a normális megoldás az elektromos fűtőtest, ha azt legalább bevállalod arra az időre, amíg benn vagy, akkor lehet értelme. Én most vettem egy power bankról működtethető fűthető mellényt. Azt mondom, hogy nagyon faja. Ehhez nekem nem kell plusz fűtés.
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Telelő Teve ***** válasza:
Ha hegesztesz, olvasztasz, nagy hőmérsékletű anyagokkal meg szerszámokkal dolgozol akkor csak és kizárólag A tűzvédelmi kategóriába sorolt hőszigetelő anyaggal.
ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!