Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ez egy elfogadható ajánlatnak...

Ez egy elfogadható ajánlatnak tűnik?

Figyelt kérdés

Víz-gáz fűtészserelőtől kapott ajánlatot szeretnék megosztani.

Helyszín: Budapesti agglomeráció.


Kombicirkó: 550e

Kémény: 150k

Radiátorok 400e (6 db)

Tervezés: 140e

Szerelési anyag: 1m

Munkadíj: 1,8m


Összesen 4 millió 40 ezer ft

(ezek mind megközelítő árak, lehet több és kevesebb is)


A házról annyit kell tudni, hogy két generációs családi ház, a szerelés csak a felső szinten történik, a lenti szint külön álló, ahhoz nem nyúlnak.

Amit én előnynek mondanék, hogy a vízvezetéket csak a fürdőszobában kell bontani a falból, az összes szobában a parketta alatt egy árokban futnak a csövek amik nincsenek lebetonozva, és melléjük fér az új cső, tehát a régit sem kell kiszedni.

A parkettára nem kell vigyázni mert minden megy a kukába.


Tudom, hogy így azért nem egyszerű megmondani, de azért kérdezem mert nekem szimpatikus volt a szaki, rámerném bízni ezt a munkát, tehát nem egy kontárnak tűnik....de 2 hét múlva tudna kezdeni, viszont péntekig jeleznem kell neki, hogy igényt tartok e rá, és más szakembertől is kérnék ajnálatot,de az egyik ki se jött, a másik meg nem ígéri hogy a most következő héten ideér, és ha én péntekig nem válaszolok neki, aztán kijön valaki aki bemond egy 5-6 milliós árat, akkor szarban leszek.


Gondolom leginkább saját tapasztalatokon alapuló válaszokat várhatok, ezekre is számítok, de aki ért hozzá valamit az is megírhatja hogy szerinte.


szept. 15. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet el vagyok tévedve de bszott sok. Helyszín ismerete nélkül is. Mi a franc kerül 1milába mint szerelési anyag.
szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kérnék még másoktól is árajánlatot
szept. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mindentudó99 ***** válasza:
Szerintem sok
szept. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!