Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mindegy a párazáró fólia...

Mindegy a párazáró fólia melyik oldala merre néz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tető építéséről beszélek hanem álmennyezet szigetelés. Feltettem a fóliát a gerendák közé, hogyha mászkálok a padláson a kosz ne a szigetelésre hulljon, amit a gipszkarton fölé teszek. Az hogy ott hogyan teszem a fóliát, melyik oldala merre néz az mindegy? Vagy csak egy oldalról páraátersztő? Vagy mindkét oldal felől?

júl. 31. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Párazáró vagy áteresztő? Hol ezt írod, hol azt.

Párát meg csak egy bizonyos formában fogja átereszteni a páraáteresztö.

Álmennyezetnèl nem jó szigetelni.

júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh, bocsi most olvastam én is. Páraáteresztőre gondolok a gerendák közé.
júl. 31. 07:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam, mivel olvastam sok helyen, hogy a szigetelés alá párazáró kell, szigetelés fölé meg páraáteresztő. De akkor ez nem állja meg a helyét álmennyezet esetén?
júl. 31. 07:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Magán a fólián is rajta van hogyan kell felrakni. De szerintem a tüzépen elmondják.
júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gipszkartonra közvetlenül ne tegyél szigetelést, hőhidas lesz végig a fal mentén.
júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!